3 komente te “TË PANDREQSHËM DERI NË FUND!

  1. Isha 6 vjeqar jetim Babin e pushkatun me disa njerz nga srezi i Suva-Reka treqin per niditè ikan turturu me lodra tupan surla viti45-46 najkan marr gjith shka kemi pas per mejetu naj muren edhe pulatè ne koqak Angjellk TOMA I muhlanitè dhe atè ditè esod asni sen nekosov nuk kam e kaplotè si une po sguxojn mefol lisi zotin qe shteti jon naban ni streh te vdesim ne dheun tan urujtè zoti R.K.Sh.KOSOVES Sekr Halit Elshani Rizah Kadriaj 26-à’-2018-Bruksell:
    pERSHENDETJE/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.