1 koment te “Si t’i mbajmë premtimet e PKJ-së ndaj Enver Hoxhës?

  1. Keta Jane “Baballaret” e PKSh dhe te Enverit. AQ shume I dashuronte Pederi, sa gjithcka beri, sipas porosive te tyre dhe ata si merits, I lane Frenat e Karroces.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.