Rugovë, zbardhjani ftyrën Kadri Bajrit!

Shkruan: ÇUN LAJÇI

Fatkeqësisht që s’do t’jem me 3 Gusht në demostratën kundër DEMARKACIONIT për shkaqe objektive, por zanin tim do ta keni deri n’vdekje Ju OPOZITARË.

Apeloj që të jeni unik dhe t’mos thyheni nga TRADHËTARËT që shesin e falin tokë shqiptare.
E drejta mund të vonohet por jo edhe të shtrembërohet.

Rugovë,
Zbardhjani ftyrën Bajrakut të Kadri Bajrit dhe mos u ndani – me 3 Gusht tregohuni t’fortë. Çakorri-Moknat-Dromodoli – Kulla jan Kosovë.

Isa e Hashimi t’ia ngrisin vetës lapidarin n’Leposaviq!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top