2 komente te “Nuk ka kohë m’u bë mirë

 1. Shum Bukur keni Shkruar dhe tè gjitha i keni rrumbullaksuar ,Por Ma e bukura Asht Kur Kurbetlit i keni Cekur Qé
  Femijve tè Vet Po JU zhdukin Shqipen Ashtu sikur Hoxht e Sanxhakut Qé JU zhduken Shqipen Shqiptarve Né Sanxhak.Por Do
  Bani
  Mir sikur tju
  Tregoni ktyre
  Nanave njerka Qé Kshtu pjellen e Vet e Varrosin per sé Gjalli
  Bashk me Vet vehten .Sepse Kto Nana kurva interesohen vetem me kalu kohen e Vet tè Qeta me kurvni
  Dhe ndegjoni pastaj Qka Kerkon Kjo Nana kurva e Gurbetit qik Shqiptare me Tradit per djal
  Mas Do kohve ,Don Kjo Nana kurva me shiku e kujdes vajzat e djemt e saj Qé i msoi ta largoin Shqipen e Traditen ,shife Nana kurv e Diaspores Por edhe e KOSOVES Ku je Duke Shkue ,Hair mos pritni
  More Gjuh
  E Tradit humbsa veq von
  Do JU bahet dikur .I lumi
  Ai Qé u mbeshtet Pér Gjuhe e Tradite Shqiptare.Po erdh ndonji ksi nga Kta Qé Nuk JU flasin Shqip femija e Pa Tradit tè kerkoi Vajz e Djal
  Nga Une Do ja luj Nanen e Baben .

 2. Gjithehere, me kenaqesi i lexoj postimet e juaja! Me pelqen gjuha me te cilen i pershkruan gjerat , thjeshte dhe kuptueshem edhe per lezuesit qe nuk i kan n‘ huj postimet e juaja, jo pse nuk jane te pakjarta por se ju e KUNGJONI diken qe aj lezues e adhuron ose eshte vares i tij ose asaj partiqke..!Me pelqen se jeni e hapur dhe pa hezitim e thuani ate cfare mendoni ! Vazhdoni edhe me tej sepse e dij se keni shume lezues qe mezi presin t‘ i lezojn opinjonet e
  Nji dite, une do te shkruaj per Juve, nese NUK fillon me shkrua MIRE per ca GRA ne Kosove e qe vertete e meritojne te shkruhet per
  Me nderime dhe rrespekt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.