1 koment te “Në Slloveni inicohet themelimi i degës së Ballit Kombëtar Demokrat

  1. Pershendes kete iniciative shume te qelluar dhe gezohem pa mase qe Balli Kombetar Demokrat, po linde sikur dielli qe hap rrezet ne te gjitha anet e Botes ne kurre sdo te ndalemi ne asnje menyre po qe nevoja dhe te sakrifikohemi per idealet e te Madhit Mith-at Bej Frasherit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.