Nderime për Mit’hat Frashërin

Zotërinjtë Pëllumb Lamaj dhe Ilir Hysa pranë varrit të shërbestarit të kombit Mit’hat Frashëri në Nju Jork në 136 vjetorin e lindjes së apostullit të Kosovës, avokatit të zellshëm të Çamërisë, frymës së fundit të Frashërllinjve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

error: E drejta e autorësisë i përket autorëve! Ju lutemi për mirëkuptim.