Mos e provokoni komunën e Ferizajt!

Paralajmërimi i sllavokomunistëve shqipfolës për ngritjen e përmendores së shërbëtorit dhe pionierit të Titos, satrapit Enver Hoxha, në komunën e Ferizajt, mund të rezultojë në një revoltë të papërmbajtur të qytetarëve shqiptar.

Komuna e Ferizajt i ka heronjtë e vet, dhe ndër më të spikaturit e tyre është krenaria e shqiptarëve, Mic Sokoli! Jo rastësisht, shqiptarët e Kosovës komunën e Ferizajt e cilësojnë si Bomba Atomike e Nacionalizmit Shqiptar. Po shpërtheu pakënaqësia shqiptare në Ferizaj, nuk ka pushtet, shtet dhe as forcë që mund t’a ndalë ndryshimin pozitiv.

Veprat e satrapëve dhe tradhtarëve të kombit shqiptar nuk kanë vend në Ferizaj.

https://youtu.be/Co1KZJXYOiw

1 koment te “Mos e provokoni komunën e Ferizajt!”

  1. Ndertimi i permendores per terroristin, EH, eshte poashtersia me e madhe qe mundet me e bo nje Shqiptar. Por kur te mirret parasysh qe ne Kosove te gjitha faltoret islamike bartin emrat e sulltaneve qe kane vra shum Shqiptar….edhe nje permendore per shkavellin enver hoxha nuk eshte problem. Kur mund te lejojme te kete memorial per sulltan muratin duhet me pase memorial edhe per Sllobodan Millosheviqin, Enver Hoxhen, Aleksandar Rankoviqin, Fadil Hoxhen, Josip Brozin, Ali Shukriu, Milladin Popoviqin, eshe shum antishqiptar tjere….

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top