MOBILIZIM I FORCËS KOMBËTARE PËR SHQIPËRI ETNIKE

ZYRA PËR SHTYP E KËSHILLIT KOORDINATOR TË BALLIT KOMBËTAR DEMOKRAT

Vëllezër e motra, shqiptarë!

Nëse e doni fitoren kombëtare, nëse e doni shtetin demokratik, të bashkuar dhe të respektuar në rajon e më gjerë, rreshtohuni pranë strukturave të Këshillit Koordinator të Ballit Kombëtar Demokrat për Shqipëri etnike.

Sëbashku, ballëhapur dhe me përkushtim, do i japim dëshminë të gjithë miqve dhe anmiqve tanë, se kufijtë ndarës mes shqiptarëve nuk e posedojnë asnjë vlerë të vetme dhe se, Shqipnija do të bëhet edhe përkundër dëshirës së disa shqipfolësve.

SHQIPËRIA SHQIPTARËVE

1 koment te “MOBILIZIM I FORCËS KOMBËTARE PËR SHQIPËRI ETNIKE”

  1. ilmi fehim prodani

    zoti ARBER GASHI, nuik i haroj dhe fjalet e ENVER HIOXHES po thuaj jan te nje llojta dha shum premtime isha nja 113 vjecar per dite na i tregonin se si jetat e popullit do permir sohen, e mbajti fjalen por por ata qe ay i sinpathonte, antaret e kuq, thosh te degjuar me veshet e minj nuk do ket dallim te tere do jemi njhe soj , dhe e mbajti premtimin, , thosh se do ham me luge te florinjta e mbajti fjalen , qerataj nuk genheu bravp i qofte, deri sa mori timonin ne dore, dhe qellimet e tij ju plotsuan jhetoj ne shtepin qe ja kishte len i jati BLLOKU. qe populli te kalonte jasht kanjullave hekuri sdi duket kur rthoshte nuk mejtonte, por i rializoj si dhe shum gjhera te tjera per vehten e tij , dhe ata qe dhe ju i njehni, nuk them se dhe ju do beni te njhejten, jo skini ate kapacitet ose trimeri ishte vetem ay , ku nuk vuri pasurira por edukoj te ardhmshit e tij , si RAMIS ALINE, me vion mbasi ngordhi vet dhe pas tij ishte njhe majmun me i jeq FATOS MAJMUNI NANOJA, QQE BERI JKERDINE DHE JA DORZOJ DR. SALI BERISHES , qe po i dalin mutrat hajdut kriminel numur 1 nhe, po shtuan dhe nje tjete qaakoma me i koireptuar i cili trashegoj pasurin nga i jati nje nga miljoneret e kombit ILIR META, , DHE KY I SHKRETE u detyrua qe te vithte ose te merte passurin e te jatit qe i kishte lene vetem graben e bagetive, ju i ddini se dhe keta jan patrijote e cfeshen kombin e siguruan qe ta boshatisen kombin nga poopullsija , qe ta ket kollaj xhaxxha llaret e tyre greket, eshte njhe pamje televuizijone ketu ku une jetoj ka titull LETS MEKE DILL. , ne numur kater kini thene se nuk do ket buqer pa tokat e tyre, si duket do ja u nmerni pasanikve , sikur eshte ligji i ENVER HOXHES qe e vuri ne praktike , cfar lezultati pati vetem humbje , ne demokraci nuk ekziston fjala agrare, eshte dhe duhet te jet vetem per cfryt zimin e byqervesi titulli eshte shum i pa pranushem ne sistemi AMERIKAN , mbasi ishte nje here ay titull por u be shkak qe ishte i pa pranushem , do ishte e mire ti lini mashtrimet, drejtsija fitonluftoni per nje flamur KUQ E ZI ME SHGABONJE NE MES, MBASOJ SE NUK DO TA NRONI ESHTE SINBOLL I KOMBIT AJO DIHET SE SKA FLAMUR TJETER ,

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top