1 koment te “MEFAILAT E ZAJAZIT

  1. Kush i vrau mefailat me shok sipas adaj qe lexova ata jane banditet e kuq komunist klyshet e rrusit e serbo-sllavit.
    Dicka per sqarim.Historia do e vetetoj se ne kemi bere lufte vellavrasese ne njeren ane luftetaret vullnetar per shqiperi etnike Si Mefailat Xhem Hasa e shume te tjere e ne krahun tjeter komunistet.Nuk kane pasur platforme politike dhe deshtimet e disfatat kane qene te njepasnjeshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.