7 komente te “MASAKRA E BIHORIT – FATI I SHQIPTARËVE TË PAFAJSHËM

 1. Po vallë ku ishte mbretëria apo Qeveria Shqiptare a thua ishin pak ata apo nuk ishin në dijeni për popullatën e pambrojtur shqiptare apo kishin besë me qetniket,kjo i bie sikur t’ja lësh ujkut delet që ti ruaj,jam shumë i tronditur me këtë ngjarje Allahu i pastë mëshiru të gjithë ata dhe ato viktima që kanë dhënë jetën fëmijë,gra pleq të rinj e të reja,kurse malazezët e serbët kurrë nuk do të jenë fqinjët e mi, Allahu i dënoftë të gjithë kriminelët,Paqe dhe mëshirë për viktimat e pa fajshme Shqiptare ,paqe,begati,rehati mirëkuptime popullit Shqiptarë

 2. nga te gjitha keto po del se ua kemi kalua edhe hebrejve me nje ndryshim te te vetem se ata e kan ngrite qeshtjen dhe qeshtja e tyre eshte realize ashtu si ka ndodh ndersa tonen si duket spat njeri te e bej si edhe hebrejet!!!keto shifra maramendese eshte per te ardhe keq edhe pse kjo shprehje as per se afermi nuk eshte mbules per ate qe ka ndodh me ne.
  te lumte autor per shkrim,duhet ta dim te kaluaren pa marr parasysh se ka qen e hidhure e ndoshta mbushemi pak mend !!!

 3. Ju lumtë për punën që bëni:
  – Portali lidhja e dytë e Prizrenit,
  – Balli Kombëtar Demokrat,
  – Autorët e publikimeve që po I prezentoni me detale,argumente e në mënyrë të paanshme,
  – Sefën,”frendin”tim të që shum dhpejt i lexon dhe na I poston ,si zakonisht,pa pritesë.

 4. “Balo te hengert tenja, te keqen e ke brenda” Nje fjale e urte e zones se jugut te Shqiperise. Gjithmone ne fatkeqesite e ndodhuna ndaj popullit, gjitonit dhe ne brendesi te fisit, dijeni se ka patur pashkpunetore dhe te shitur. Edhe sot ne shekullin 21, te gjitha te keqijat i kemi nga kelyshet e shitur spiune e komuniste qe kane zaptuar shtetin, pushtetin dhe mbare njerezinbe duke i kthyer ne muhaxhir dhe skllever te prodhimit te drogave dhe te shkaterrimit te jetes ne territorin e Shqiperise.

 5. Per kete as qe habitemi.Ska koment.I lumt autorit qe pershkruan shkurt e shqip.
  Duart e sllaveve,grekeve e turqeve perher jane te perlyera e te pa lara per madakra e dinakri te ndryshme kunder shqiptareve.
  I DI POPULLI por kot ne nuk jemi hakmarres per popujt tjere bile edhe falim e nuk harrojme.Respekt per autorin e nderuar qe i perkujtoj vellrzerit tane nga fqinjet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.