1 koment te “Lufta psikologjike kundër identitetit shqiptar

  1. Koment shumei qart dhe artikulli duhet te sherbej si manifest apo udhzimore sidomos per shqiptaret e Maqedonose shqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.