Lista e vdekjeve dhe proceseve gjyqesore

Para dy viteve Ali Ahmeti i dorezoj Hashim Thaçit dhe Edi Rames nje liste me 54 emra te ish ushtareve dhe komandateve të luftes, pastaj ndodhi masakra, tradhetija e madhe e Kumanoves.

Tani, ne tetor tĕ vitit 2016 Hashim Thaçi i dorezon Edi Rames dhe Ali Ahmetit nje liste me afër 45 emra, po ashtu shqiptar, luftetar dhe komandant të luftes çlirimtare! Bahet pyetja, kur dhe kush do jet viktima tani dhe ku do te kerset tradhetija e radhes kunder Shqiptareve autokton?

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top