1 koment te “Ku nuk ka shkel këmba e Muhametit, myslimani nuk duhet të jetoj!

  1. O populli shqiptar a shifni ju qe ki nuk eshte hoxh por puntor i paguar nga anti shqiptaret se nuk ka te bej azgje me besimin fetar me konkretisht ky nuk eshte shqiptar por maxhup,rom,jevg,çengele si te deshironi quajne ky esht indian nga penxhabi i indis qe ende besojn ne lop. Une bej thirrje qe te kapet per veshi dhe te hidhet ne rrug sikur ky qe kercno qe te hyet me dhun ne shtepit dhe tu shkatrron te gjitha mjetet qe prodhojn musi qoft ajo e gjuhes shqipe,se ky nuk ka kerken te ulur para tij po behen sa kan shkojn
    Bejn regjistrime ne ambiente e xhamis dhe keshtu te gjith bejn propagand kunder kombit ton Shqiptar. O qeveri qeveritar ministra deputet profesor shoqata institute te tjera reagoni sepse po ju kanoset edhe ju qe i lejoni keta virusa te kobit Shqiptar reagoni sa nuk eshte bere von se pastaj pasojat jan shume te mdhaja sikur qe e gjeti Sirin se ata te gjith jan sirian po vrahen mes veti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.