1 koment te “Kryengritësi i parë, si e dorëzuan anglo-amerikanët tek Enver Hoxha

  1. E tmerrshme ajo periudhe kohore. Tmerrit i shtohet edhe indifurenca dhe mbeshtetja e nje pjese te madhe te popullates per shume vite.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.