2 komente te “KRIMINELËT JANË TË HUMBUR, PËRFUNDIM I KEQ PO I PRET

  1. Zoteri,po shoh se fjalen “Bajraktar” e paske perserit ne konotacion negativ,ashtu si bene komunistet tash e 80 vjet kunder bajraktareve.Zoteri a e din se kish kane qene bajraktaret ?Bajraktaret ishin prijesit e popullit qe me bajrak,flamur,ne dore i prinin popullit ne lufte.Bajraktaret ishin njerezit me te respektuar te gjithe krahines,ishin autoritete absolute.Bajraktaret ishin te rralle,nje ne disa mijera dhe bajraktar nuk ish do kush do.Ne lidhje me bajraktaret paske fole me nje gjuhe tipike komuniste.

  2. KEMI AKUZUAR SERBET PER KRIMET E BERA, KUNDER POPULLIT SHQIPTARE SI DO MOS KOSOVARVE, PRA MOR VELLEZER, FAJIN E KANE TRADHETARET E KOMBIT QE I KINI DHE PO VEPROJNE NE MYNYR TJETER, VJEN PYETJA PSE I BEJNE KRIMET E POPULLIT TE TYRE, ESHTE KOLLAJ NUK JAN SHQIPTARE, NUK NJOHIN PATRIJOTIZMEN, JAN TE XHVESHUR NGA MORALI, JAN ME TE KEQ SE EGERSIRAT, ISHALLA KIOHA DO VIJ QE DHE ATA TE SHKOJNE NEPER PLUMBAT E ATYRE QE JU KAN BERE TE NJEJTAT, ROST KOSOVA ROFSHIN SHQIPTARET E NDERCEM , MOS HARONI FJALEN HAK MARJEN,, RESPEKT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.