1 koment te “KORRIGJIMIT TË KUFIJVE, T’I PËRGJIGJEMI ME KORRIGJIM DHE BASHKIM TË KOMBIT SHQIPTAR

  1. Pershendetje

    Ju lumet per kete initiativ Zonja Dhe Zotri
    Po Shqipria kur nuk bahet e madhe, se Shqipria, kosova, edhe Ilirida kufizojn thujse ne te gjitha ante me popullin Shqiptar. Neve Kongress i Berlinit shume borxh na ka, keto dredhi shume heret jan pregadit kundra nesh ,se Shqipria egziston ne kufit e veta Nacional edhe Etnik kombetar nji Shqipri shume e realer edhe Fisnike, po Kreta keta jan tu Shkele m’bi Gjakun e Deshmorve. Pershendetje gjithe Popullin Shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.