1 koment te “Klasa e dėshtuar politike, sindromė kancerogjen i shtetit tė Kosovės

  1. xhorxh bushi thot ne amerikanet deri me tani kemi jetuar duke sakrifikuar ,por tani dhe andej populli amerikan duhet te luftoj per te jetuar Veten 5-6 perqind te popullsis shypare jetojne nje jete te njerezve normal ne kushte biologjike fizike e sociale kurse te tjeret 95 peerqind jeten e kan ferr Qka mandej lus te gjithe popullin burra gra pleq e te ri ta rrespektojm te gjith se bashku thirrjen e xhorgj bushit qe ani te gjith se bashku duhet te luftom per napa mbesa sternipa e sterbmesa qe edhe ketyre gjeneratave e keme obligim moral te ju sigurohet nje jet normale Ta kuptoj populli im se kjo shumice e popullit mund ta siguroj egzistencen vetem me shitjen e moralit -trupin Apeloj te vetedisohemi i dashur popull…… qite kmesen ne mal…. dhe fillo per nje jete me te mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.