2 komente te “Kë do lëshojë Shullazi të parin: Ramën apo Tahirin?

  1. Shullazet nuk njofin Rama dhe Berisha, ata jan si avokatet e gjykatesit, kush u sherben edhe ata i sherbejn. Te dy palet jan te lidhur me shullazet, i pari asht vet Berisha. Para disa kohesh ne nje debat TV e tregonte Shullazin brenda selis PD duke fol me Lul Bashen. Por tani Sala asht egersu, se nji pjes e banditeve i kan ik dhe kan shku me Ramen.

  2. si ata kini mjaft ne qeverin e sotme , si dhe ne te kalkuaren por keta te sotmit jan akoma hajdute, spara ju behet vone per popullin se kush fle pa buke ose pa drita, qellimi, sic ata e shikojne qe te vjedhin sa me shume, nuk jan te vlefshem per kombinsi duket kan kancerin e enver hoxhes, kriminelet kombetar , per mua jan te pa vlefshem , njeres pa fe jan shum te rezikshem ,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.