Marrëveshja e koalicionit PS-LSI u nënshkrua me insistimin e Serbisë, në përvjetorin e Masakrës së Tivarit

Marrëveshja e koalicionit PS-LSI u nënshkrua me insistimin e Serbisë, në përvjetorin e Masakrës së Tivarit

Kapja e shtetit nga ish-Sigurimi dhe përjashtimi i kuadrove të dëshmuara ushtarake

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *