1 koment te “JANARI I VITIT 1945 I KOBSHËM EDHE PËR MËSUESIN E DEVOTSHËM BEDRI GJINAJ

  1. Deshmoret e kombit te cilet sakrifikuan per komb e atdhe,per clirim nga pushtuesit r ndryshem edhe nese i ka harruar populli per shkaqe ideologjike zoti nuk i harron.Ata jane te shperblyer nga zoti me xhenet dhe fo vije koha ata s paku dote perkujtohen duke emertuar ndonje rruge shkolle apo institucion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.