1 koment te “Ibrahim Rugova – Çështja e Kosovës

  1. Përshkrim dinjitoz i gjendjes së nderë në Kosovën e asaj koha. Ashtu qyshë ai dinte ta “inçizonte” me gjuhën e tij gjakftohtë por i vendosur, i patrembur i drejtë dhe vetëm me fakte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.