Hashim Thaçi e poshtëron popullin shqiptar të Kosovës

Me marrëveshjen për telekomunikacionin është paraparë që Serbia të kërkojë kodin telefonik për Kosovën. Ky kod, si pronë e Serbisë, do t’i jipet në shfrytëzim klanit Pronto të Prishtinës, ndërsa Telekomit të Serbisë, Klani Pronto do t’i mundësojë pa pengesë dhe pa pagesë afarizmin ekonomik në territorin e Kosovës.

Siç po shihet dhe vërtetohet për çdo ditë, pavarësia e shqiptarëve në raport me nënçmimet në bazë nacionale, vrasjet, dhunimet dhe shpërnguljet e organizuara nga Beogradi, është vënë nën protektoratin e poshtërimit nacional dhe kolektiv që Beogradi po e ushtron në tokën dardane përmes Klanit Mafioz Pronto të Hashim Thaçit, Adem Grabovcit dhe Kadri Veselit. Ky Klan Mafioz dhe Edita Tahiri si përfaqësuese zyrtare e bisedimeve të këtij klani me Serbinë gjenocidale në Bruksel, duhet të përfundojnë sa ma parë në BURG, nën akuzën për tradhti të rëndë kombëtare.

1 thought on “Hashim Thaçi e poshtëron popullin shqiptar të Kosovës”

  1. ILMI FEHIM PRODANI

    I DI QE KINI LIDHJE ME QEVERIN SERBE, VETEM NUK E DI PSENE, APO TE DETYROJNE EVROPJANET, MBASI PAS HISTORIS ATA TE PA BESE KAN VRARE ME SHUM KOSOVARE SE SA U VRAN NE LUFTEN E DYTE BOTNORE. PLYS TE MASAKRUAR PA LUFTE VETEM SE JENI SHQIPTAR, SI NE KOHEN E TITOS QE ISHIN MBUSHUR BURGJET ME SHQIPTARE, ZOTI TACI SI DUKET E KE MEMORIN TE VARFER, CDO MIQSI QE BEN JA FUT TABUTIT DHE NJA GOZHDE ME TE MADHE, LARK NGA SERBET, BASHKOU ME SHQIPRINE, SA DO TE LIQ QE JANE , POR I THONE NJE FJALE MISHIN DO TA HANE KOCKEN DO TA RUAJN,,

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top