Gostivari i “çliruar” nga Ali Ahmeti

Kështu dukej këto ditë Gostivari, qyteti shqiptar i “çliruar” nga Ali Ahmeti! Qyteti në të cilin jetojnë 87% shqiptarë, është stolisur me flamujt e dimenzioneve marramendëse të fitimtarëve të luftës… Në Gostivar, asnjëherë nuk ka ndodhur që të jetë shpalosur ndonjë flamur shqiptar i dimenzioneve të tilla, siç ndodhë kjo këto ditë me flamurin e Gruevskit dhe Mijalkovit!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top