1 koment te “DRENICA DHE SHPIRTI I MADH PAJTIMTAR

  1. “Të mos harrojmë: Shën Abrahami i Biblës (Besëlidhjes së Vjetër), është patriark a At i religjioneve monoteist e që ndryshe quhen RELIGJIONE ABRAHAMIKE: judaizmit, krishterimit dhe islamit. Me këtë simbolikë uniteti religjionesh, larësohet edhe më shumë harmonia fetare shqiptare” sa bukur thuhet, dhe kjo duhet te respektohet apo?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.