1 koment te “DESHMITARI K6 SHKAKTOI TERMET NE GJYQIN E HAGËS – OPINIONI SHQIPTAR I NOKAUTUAR

  1. Eshte shume interesant se jepen deshmi kohe pas kohe dhe asnjeher nuk raportohet se dikush eshte marre ne pyetje per keto gjera te flliqura.Jan vrar njerz,ne duhet te dim se qka eshte bere me ta pse,kush, etj.
    Ne Kosove eshte mire te jetohet, per ata qe jan te flliqur, sepse askush nuk i pengon, ata jan te lire bile edhe ne funksione te ndrushme politike ne baze te cilave ata veq fshihen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.