1 koment te “Bashkimi Kombëtar po ju thërret, zgjohuni Shqipëtar!

  1. Qashtu trima pjesa e madhe e shiptarve e perkrah bashkimin e trojeve shiptare por politikanet shipter i perkrahin vetem korup cionin dhe paret e flliqta dmth leket pa i hek qafes mi shfaros qeta politikan qe jan tash ne trojet shiptare nuk ka bashkim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.