2 komente te “Balli Kombëtar Demokrat, shpresë për kthesë pozitive në Kosovë

  1. Ato harta perse i ben Arber Gashi???????!!!!!!!!. Per te mashtru popullin?!. Urdheri per te firmos per Zaednicen dhe per kufirin me M. e Zi e dha AMERIKA, por nuk shikoj qe ju te kini debatuar ndonji here per kete me miqt tuaj amerikan?!. Perse dilni aty para botes me copa letre kot. Amerika thot ”mbani letrat ju, se sterkemshin di une se si ja u bej”.

  2. Hajde me hajer , nje keshill do tjau jep e ndoshta me vone edhe voten, mos pranoni askend qe ka qene nje here ne nje parti tjeter nese doni te mbijetoni keshtu i largoni edhe spiunet prej partis .suksese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.