1 koment te “As Ahmet Zogu s’është tradhëtor dhe as Fan Noli s’është bolshevik

  1. Ahmet Zogu nuk e shiti Shen Naumim per inate personale. As Hasan Prishtinen nuk e vrau per inate personale
    E beri se ishte tradhetar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.