Anton Quni demanton lajmin e Gazetës Blic

Deputeti më i votuar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, z. Anton Quni, ka deklaruar për portalin informativ të Ballit Kombëtar Demokrat, se ai nuk është kontaktuar fare nga Gazeta Blic dhe distancohet nga lajmet e shpërndara pa autorizimin e tij.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top