A KEMI NEVOJË PËR NDËRTIMIN E STADIUMIT TË RI, APO PËR ZGJERIM TË KAPACITETEVE DHE MODERNIZIM TË INFRASTRUKTURËS NË “FADIL VOKRRI”?

A jeni të mendimit që investimet e planifikuara për ndëtimin e stadiumit të ri të shfrytëzohen për zgjerimin e kapaciteteve dhe modernizimin e stadiumit "Fadil Vokrri" në Prishtinë?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top