2 komente te “” VËLLEZËRIT TURQ “

  1. Te pergezoj per artikullin. Artikull shume domethenes dhe real. Njerez te menqur na duhen qe me shkrimet e tyre na vetedisojne dhe nuk na lene ta harrojme te kaluaren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.