USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS DHE USHTRIA ÇLIRIMTARE E STANKOVECIT

Naim Miftari, veteran i luftës së UÇK-së, përmes një postimi në facebook e ka komentuar numrin e fryrë të veteranëve të luftës. I bashkohemi brengës së Naim Miftarit dhe kërkojmë rishikim profesional të procesit për verifikimin e veteranëve të luftës.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top