1 koment te “Udhëzuesi për zhdukjen e shqiptarëve

  1. Gjorgjeviqi ka qene nje vazhdues i politkes shoveniste serbe te filluar nga Garashanini dhe Akademia e shkencave te Serbise.Mjerimi me i madh eshte se si shqiptaret jane rene pre e ketyre mashtrimeve dhe po vazhdojne edhe sot ?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.