Tymoset sërish seanca plenare e Parlamentit të Kosovës

Pas fjalës së mbajtur nga Visar Ymeri, kryetar i LVV-së, deputetët e opozitës sërish hodhën gazin lotsjellës në seancën plenare të Parlamentit të Kosovës. Tentimi i kryetarit të Kuvendit Kadri Veseli që të lexojë deklaratën e Kuvendit të Republikës së Kosovës me anë të së cilës dënohen aktet arbitrare të Gjykatave të Serbisë ndaj ushtarëve të lirisë dhe pavarësisë së Kosovës, degradoi në farsë të qëndresës dhe përkushtimit. Seanca plenare pritet të vazhdojë punimet pas një pauze të shkurtër prej pesë minutash.

1 koment te “Tymoset sërish seanca plenare e Parlamentit të Kosovës”

  1. Opozite Destruktive Kunder Shtetit ligjor e demokratik, te dale nga vota e popullit , kunder Sh . b . A dhee B E . Kjo opozita nuk mundet te jete e quhet me shume se nje bande mafjozesh e hajnash karrige thyershish halabakesh duhet tu tregohet vendi si anarshistesh , bashibozukesh qe jo e demtojne rende imazhin e popullit e Kosoves edhe te Shqiptareve ne teresi te cilet i konvertojne me kete bande rrugecerish te futur aksidentalisht ne politike berje keta hora .

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top