1 koment te “TI O KRYEXHELAT I SHITUR, FUTE PËRÇARJET MË TË TMERRSHME NDËR SHQIPTARË

  1. sa here qe brezat e ardhshem do te mesojne historin e kombit te tyre do ndeshen ne tradheti qe kane egzistuar ne historin e popujve .Tradhetija ne historin e populit tone eshte masive. Nuk dua te fyej popullin tim por fakti qe e pranoi tradhetin komuniste dhe kur me e keqja vazhdon temos reagoj ndaj kesaj tradhetie dhe ne ditet e sotme.Komunistet e shiten bashkimin shqipetar per karrike duke u sherbyer armiqeve serbo-grekDhe keto 25 vjetet e fundit kjo tradheti vazhdoj ne Kosove ku luftes per clirim e bashkim kombetar u shendrrua ne lufte per pushtet e pasuri Komunistet e sotem pjell e baballaret kane shkaterruar te sotmen e te nesermen .Lufta e klasave e reformat e rrenuan popullinne ate fare gjendje sa po e braktisin nga syt kembet vec te ikin se ketu nuk u ka mbetur asnje shprese .Bejne ligje e koncensione dhe populli u duket se i beson .Vjedhin te ardhmen e tije duke i bler voten .Po kjo po ndodh dhe ne Kosove me Asosacioni dhe territorin ndares Kosove Mali Zi.Kur ketij populli do ti vije mendja e te vendosin per ti flakur nga skena politike per ti dhene fund fatkeqesive,mjerimit e turpit.B.H.K ekomunistet po e zvarrisin se te paret e kryesoret jane pushtetaret si andej dhe ketej.Berisha sot kerkoj te behen zgjedhje .JO te behet B.H.K pastaj zgjedhjet.I genjen mendja se do te zgjidhen perseri e do te gezojne IMUNITET

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.