4 komente te “Thënie brilante për shqiptarët nga Faik Konica dhe Mit’hat Frashëri

  1. UNE THEM CFAR KA THENE SHERBESTARI I KOMBIT I MADHI MIHTAT BEU FRASHERI, DHE FAIK KONICA, JAN SHKRIME TE LENE ME KUPTIM VETEM SHQIPTARET SPARA I KUPTOJNE THENJET E TYRE, ESHTE MIH TAT BEU I FUNDIT QE BERI TE PA BEREN KUR E VURI QEVERIN E AMERIKES NE DJENI PER ATE POPULL,

  2. Ushtari mire shvejk ka qene shqiptar kur tha c’me duhet mua kush jam une. Budallenjte perpiqen si t’i quajne gjerat… Dhe pastaj u shtojne mbiemra… Gjuha shijon kur pi, kur pertyp, kur lepin dhe jo kur llap.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.