TË DASHUR ME ARMIQTË, VRASËS NDAJ SHQYPTARËVE

Shkruan: Mehmedali Jashari

Asht’ e diture se komunistet shpifefolsa jan te urte e te dashure me anmiqte greko, serbo, bullgarosllav, kurse shume te ashper dhe vrases ndaj shqyptareve.

Te tille ishin dikure dhe mbeten edhe sot zagaret, enveristet e LPK-es, si Ali Ahmeti.

Zagare e puthadore ndaj regjimit sllavokomuniste e enveriste, sikurse dhe sot ndaje çarçeve sllave, serrbo, maqedono, bullgare. Ti me shoket e tu kuqalosha, lahperat envero-staliniste, ishit kryebanda vrasese nanoiste.

Me ane te krimit e hajnise, duke vjedhe parat e gurbetçareve dhe duke vra shqiptar, erdhet ne pushtet. Ti Ali, spiuni i bandes enveriste, bisedon me dashamiresi me maqedonet, greket, bullgaret e serrbosllavet. Por nuk ishe i dashure me shqyptaret e anti-ideologjise sllavokomuniste, enveriste.

Ti Ali, enveristi ndyre, zagari i Ibrahim Kelmendit, ti je nje nder ata banditet e LPK-es envero staliniste, qe duartrokisje vrasjet e shqyptareve, qe i vrisnin maskat e bandes tuej.

Ti Ali, enveristo nanoisti ndyre, ke ofenduare Presidentin e Kosoves Dr.Ibrahim Rugoven. Ti Ali, ti je nje nder nxitesit dhe organizatoret e vrasjeve te shqyptareve, kundershtareve politike.

Per te gjitha keto dhe shume tjera djallezi, ka fakte me foto e video per ty dhe bashke banditet tu, envero-nanoisto-staliniste. Heret a vone, nje dite pa tjeter duhet te perballeni, te jepni pergjegjesi per veprimtarin tuej djallezore e kriminele.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top