3 komente te “TË ARRESTOHET URGJENTISHT, BATON HAXHIU

  1. Kryeministri i Shqiperise Edi Rama e ka etiketuar Baton Haxhiun si agjent dopio-rol duke u shprehur se Batonin serbet e akuzojne si agjent te Shqiperise ndersa shqiptaret e akuzojne si agjent te Serbise. Enigma qendron ne ate qe Batoni eshte agjent i dyfishte apo agjent dopio-rol gje te cilen mund t’a dijne vetem te zotet e Punes.Por vete fakti qe Kryeministri dyshon tek Batoni eshte e mjaftueshme qe ai dhe pjella e tij Genti te mos kete ate akses qe kane ne politiken shqiptare andej dhe ketej kufirit.

  2. Shume e sakte, pas gjithe ketyre mynxyrave ne dem te Shqiptarise nga ky serbofil i pafytyre tashme pergjegjesia i mbetet autoriteteve te shtetit shqiptar i cili duhet te zgjohet nga gjumi letargjik ne te cilin ndodhet.!!.

  3. Bashke me Z. Haxhiu, qe duhet arrestuar urgente, nje pergjegjesi te madhe ka edhe kryeministri Shqiptar dhe , duhet ne kete rast, komplementuar presidenti Metà .
    Edhe njehere ju falenderoj per kete informacion me rendesi te vecante kombetare .!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.