1 koment te “Sovraniteti i shtetit nuk ruhet me duar në xhepa

  1. Zoti Bekteshi me shum sinqeritet poju falimenderoj e pergzoj per kyt leter, kritik me vend, edhe une e shum tjer Shqiptar neper bot ku i bashkangjitemi mendimit tuej se LDKja e ka humb rrugen ne oborr te vet,
    Kur i madhi Rugov arriti mrenda nji kohe shum te shkurt te antarsohen ma se gjashtqind mij antar mos qofsha gabim, une si Shqiptar ne diaspor as kurr ma par skam marr pjes ne asnji parti por me thirrjen e Babes dhe artitektit te Dardanis te gadishullit ILIRIK dhe pamvarsis dhe demokracis ju pergjegja me gjithse ishim njizet mij kilometra larg Atedheut me knaqsin ma te madhe.
    Kurse sot jan tu fjet si ariu ne stinen e dimrit e drua se kur te zgjohen dot jet von,
    Me respekt e nderime Zef Gjonaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.