SONDAZH PËR ZGJEDHJET E ARDHSHME NË REPUBLIKËN E KOSOVËS

CILËN PARTI DO TA VOTONI NË ZGJEDHJET E ARDHSHME NË REPUBLIKËN E KOSOVËS

  • LDK (33%, 175 Votes)
  • AAK (26%, 136 Votes)
  • LVV (22%, 118 Votes)
  • PDK (10%, 54 Votes)
  • BALLI KOMBËTAR DEMOKRAT (5%, 24 Votes)
  • NISMA (2%, 11 Votes)
  • PSD (1%, 7 Votes)
  • AKR (0%, 1 Votes)

Total Voters: 526

Loading ... Loading ...

7 komente te “SONDAZH PËR ZGJEDHJET E ARDHSHME NË REPUBLIKËN E KOSOVËS”

  1. Nga subjektet qe jane pjese e ketij sondazhi, vetem Balli Kombetar Demokrat paraqet freski dhe risi, e pse jo edhe ndryshim ne politikberjen kosovare, ne frymen e paster kombetare..

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top