ARTUR ROSHI, KRYETAR I BALLIT KOMBËTAR DEMOKRAT

SONDAZH – BALLI KOMBËTAR DEMOKRAT, NË REPUBLIKËN E SHQIPËRISË

Ftojmë lexuesit e portalit tonë të japin mendimin e tyre për subjektin politik: “Partia Balli Kombëtar Demokrat”, në Republikën e Shqipërisë.

Sorry, there are no polls available at the moment.

2 komente te “SONDAZH – BALLI KOMBËTAR DEMOKRAT, NË REPUBLIKËN E SHQIPËRISË”

  1. Qytetari shqiptar

    Z. Roshi dhe Balli Kombetar Demokrat eshte e ardhmja e politikes shqiptare pasi te gjithe hajdutet e tjere te politikes shume shpejt do jene ne burg. E mbeshtes pa kushte konservatorizmin e zotit Roshi ne Shqiperi dhe kudo ka gjak shqiptari.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top