1 koment te “Socialistët ndalojnë me ligj studimin e periudhës së luftës nga ISKK

  1. Kjo do te ishte nje gje shume e pelqyeshme per Serbet.PKSH e krijuan ata .Ne krye te PKSH per dy vjet rresht ishte nje jugosllav.Ai mbasi u sigurua se Marreveshja e Mukjes u shpall ” armiqesore ” dhe pasi u sigurua se ne Shqiperi filloj lufta brenda per brenda shqiptareve,vuri ne tetor 43 Enver hoxhen kryetar te PKSH.Mendoj se duhet sqaruar mire nje situate e tille gjate Luftes.nuk eshte puna per te ndeshkuar ndonjerin ,as per te rivleresuar meritat,por te sqarohet se si ndikuan serbet ne luften vellavrasese midis shqiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.