SKANDAL NË LEZHË – EDI RAMA NDALON VENDOSJEN E SHTATORES SË SKËNDERBEUT

SHKRUAN: PAULIN ZEFI

IKMT me kërkesë të Ministrisë së anti-Kulturës, heq Famujtë tonë Kombëtar dhe po shkatërron shkallaret e piedestalit ku sot do të vendosnim statujën monumentale të “GJERGJ KASTRIOTIT-SKËNDERBEU”, për ta inauguruar nesër me rastin e “2-Marsit” dhe “Samitit të II-të të Diasporës”. Ky vend ka marrë fund.

1 mendim te “SKANDAL NË LEZHË – EDI RAMA NDALON VENDOSJEN E SHTATORES SË SKËNDERBEUT

  1. U mbyll viti Skenderbe formalisht…!?
    Sot nji Samit kot ,folen vet e mikrofon sna afrun.?!.
    Asnji pergjigje per Samitin e pare cqe premtu! ?
    Asnji kurore nga kasta ne fuqi apo opozite te ish varri i Trimit me te madh te Lirise? !
    Jane plak keq mendja ju ka rrjedh..Qeveri me rini Diaspore ne votime te reja te shkohet!

Lini një Përgjigje te ferderova Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *