XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/kryedioqeza-e-tivarit-dhe-manastiri-i-shen-gjon-vlladimirit-ne-kraje/20%Monthly2020-04-28 07:52
https://www.ballikombetar.info/baton-haxhiu-kasandra-qe-paralajmeron-projektet-serbe-kunder-kosoves/20%Monthly2020-05-08 07:48
https://www.ballikombetar.info/albin-nuk-jam-me-ty/20%Monthly2020-04-28 07:11
https://www.ballikombetar.info/polici-grushton-te-riun-ne-mitrovice-kapiteni-i-policise-tallet-me-gazetaret/20%Monthly2020-04-25 18:09
https://www.ballikombetar.info/lutfi-haziri-i-del-ne-mbrojtje-aspiratave-te-serbise/20%Monthly2020-04-24 19:07
https://www.ballikombetar.info/crnagori-ri-me-crnagorin-plak/20%Monthly2020-04-22 12:29
https://www.ballikombetar.info/cka-i-mungon-mendjes/20%Monthly2020-04-20 13:21
https://www.ballikombetar.info/forca-intelektuale-e-mithat-frasherit/20%Monthly2020-04-20 10:54
https://www.ballikombetar.info/shtatorja-e-akullt-rrefimi-i-te-shperngulurit-nga-toplica/20%Monthly2020-04-20 10:44
https://www.ballikombetar.info/gjithmone-ne-raste-krizash-e-verteta-eshte-viktima-e-pare/20%Monthly2020-04-20 10:40
https://www.ballikombetar.info/qyteti-i-arushave/20%Monthly2020-04-17 07:51
https://www.ballikombetar.info/kush-eshte-armiku-i-shqiptareve/20%Monthly2020-04-16 17:57
https://www.ballikombetar.info/seancat-e-kuvendit-jane-te-kota-vetem-ne-sisteme-totalitare/20%Monthly2020-04-14 13:32
https://www.ballikombetar.info/po-do-ta-ndihmojme-sepse-duhet-ta-ndihmojme-kosoven/20%Monthly2020-04-14 01:06
https://www.ballikombetar.info/pergjigje-albin-kurtit/20%Monthly2020-04-13 19:07
https://www.ballikombetar.info/pasi-u-stervita-nga-amerikanet-ne-periferi-te-romes-u-hodha-me-parashute-ne-shqiperi-ne-nje-mision-sekret/20%Monthly2020-04-13 04:06
https://www.ballikombetar.info/besoj-ne-ngjalljen-e-te-vdekurve-dhe-jeten-e-pasosur/20%Monthly2020-04-13 03:45
https://www.ballikombetar.info/ideja-e-shkembimit-te-territoreve-nje-mumie-qe-pret-te-ringjallet-nga-disa-te-marre/20%Monthly2020-04-13 03:27
https://www.ballikombetar.info/shtetet-e-bashkuara-jane-mburoja-ushtarake-e-kosoves-mos-e-rrezikoni-ate/20%Monthly2020-04-13 03:22
https://www.ballikombetar.info/populli-nuk-te-ka-zgjedhe-albin/20%Monthly2020-04-10 22:40
https://www.ballikombetar.info/ekspansioni-i-vetemashtrimit/20%Monthly2020-04-10 20:15
https://www.ballikombetar.info/ruaju-se-po-shkrihesh-profesor/20%Monthly2020-04-10 20:08
https://www.ballikombetar.info/pashket-ndryshe/20%Monthly2020-04-08 21:39
https://www.ballikombetar.info/lufta-e-pare-ballkanike-masakrat-serbe-ne-diber-1913-raport-zyrtar-paraqitur-fuqive-te-medha/20%Monthly2020-04-08 19:35
https://www.ballikombetar.info/koloneli-britanik-me-1943-vec-bashkimi-mund-ta-mbaje-gjalle-nje-popull/20%Monthly2020-04-08 19:18
https://www.ballikombetar.info/zef-kole-ndoka-komandant-ne-rezistencen-antiosmane-dhe-antiserbe-ne-kosove/20%Monthly2020-04-08 18:18
https://www.ballikombetar.info/mjerimi-intelektual/20%Monthly2020-04-07 18:05
https://www.ballikombetar.info/kemi-dy-pale-armiq-imperialistet-e-shteteve-fqinje-dhe-tradhtaret-tane/20%Monthly2020-04-07 07:37
https://www.ballikombetar.info/imzot-bumci-dhe-letra-drejtuar-benediktit-xv-per-mbrojtjen-e-korces-e-gjirokastres-nga-greket/20%Monthly2020-04-07 07:34
https://www.ballikombetar.info/dorezimi-i-selanikut-nga-gjenerali-shqiptar-i-mire-per-greket-i-keq-per-bullgaret-tradhtar-per-perandorine-osmane/20%Monthly2020-04-07 07:23
https://www.ballikombetar.info/si-vdiq-bajram-curri-e-vrane-te-pagurit-nga-ahmet-zogu-apo-u-vetevra-per-te-mos-u-dorezuar-i-gjalle/20%Monthly2020-04-07 07:15
https://www.ballikombetar.info/95-vjecari-nga-peja-rrefen-per-masakren-e-tivarit/20%Monthly2020-05-08 07:49
https://www.ballikombetar.info/dikur-hoxhallaret-thoshin-katoliku-eshte-shtate-here-me-i-keq-se-shkau-serbi/20%Monthly2020-04-06 18:56
https://www.ballikombetar.info/30-vjet-me-pare-nga-radio-vatikani-jehoi-zeri-ju-flet-engjell-koliqi/20%Monthly2020-04-06 18:47
https://www.ballikombetar.info/filozofia-e-pajtimit-dhe-e-faljes/20%Monthly2020-04-06 18:27
https://www.ballikombetar.info/kush-hamamin-je-ti-me-kritiku-albinin/20%Monthly2020-04-04 10:55