XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/kurti-lexon-hartimin-e-tij-para-kabinetit-qeveritar/20%Monthly2020-02-29 19:19
https://www.ballikombetar.info/as-drejtesi-as-pergjegjesi-historike/20%Monthly2020-02-29 19:10
https://www.ballikombetar.info/anti-amerikanizmi-ska-brina/20%Monthly2020-02-28 09:48
https://www.ballikombetar.info/kthehu-nshpi-hashim-u-zune-me-pele-per-dore/20%Monthly2020-02-26 18:52
https://www.ballikombetar.info/kurti-kerkon-te-inicohet-procedura-per-shkarkimin-e-hashim-thacit/20%Monthly2020-02-26 11:29
https://www.ballikombetar.info/presidenti-rugova-emblema-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-26 10:57
https://www.ballikombetar.info/ne-pervjetorin-e-masakres-komuniste-mbi-intelektualet-shqiptare/20%Monthly2020-02-26 10:47
https://www.ballikombetar.info/ngritni-zerin-kunder-talljes-se-rusofileve-gjakatare/20%Monthly2020-02-26 10:14
https://www.ballikombetar.info/trump-shtone-popullaritetin-grenellit-i-shtone-kompetencat-dhe-autorizimet/20%Monthly2020-02-24 13:01
https://www.ballikombetar.info/falsifikimi-i-historise-tek-filmi-nentori-i-dyte/20%Monthly2020-02-23 15:48
https://www.ballikombetar.info/kanadezit-i-duhet-nje-fjalor-gegnisht/20%Monthly2020-02-23 10:42
https://www.ballikombetar.info/skandali-me-njohjen-dhe-pergjegjesia-e-hashim-thacit/20%Monthly2020-02-21 23:13
https://www.ballikombetar.info/muret-dhe-pelerina-e-bardhe-e-imzot-lazer-mjedes/20%Monthly2020-02-21 22:07
https://www.ballikombetar.info/pse-vuciq-po-i-shet-bashkepunetoret-e-tij-shqipfoles/20%Monthly2020-02-21 13:39
https://www.ballikombetar.info/zhduken-1-3-ton-kokaine-e-partise/20%Monthly2020-02-20 11:08
https://www.ballikombetar.info/donatoret-me-kushte-te-rrepta-per-shqiperine-rama-dhe-40-hajdutet-ne-monitorim/20%Monthly2020-02-20 01:05
https://www.ballikombetar.info/armiku/20%Monthly2020-03-23 18:00
https://www.ballikombetar.info/urrejtje-me-pasoja-te-medha/20%Monthly2020-02-18 19:53
https://www.ballikombetar.info/rrezimi-i-figurave/20%Monthly2020-02-18 14:07
https://www.ballikombetar.info/gegnishtja-asht-dialekti-qe-rrjedh-nga-pellazgishtja-e-vjeter/20%Monthly2020-02-18 11:06
https://www.ballikombetar.info/vuciq-zbulon-planin-serb-per-ta-marre-veriun-dhe-anamoraven-me-pajtimin-e-thacit/20%Monthly2020-02-18 10:10
https://www.ballikombetar.info/albanicus-modernicus/20%Monthly2020-02-18 09:58
https://www.ballikombetar.info/mustafa-kruja-me-mire-nje-shqiperi-gjysme-e-pavarur-por-me-kosoven-se-sa-nje-shqiperi-krejt-te-pavarur-pa-kosoven/20%Monthly2020-02-17 19:58
https://www.ballikombetar.info/fallmerayer-ne-greqi-nuk-rrjedh-gjaku-grek/20%Monthly2020-02-17 19:25
https://www.ballikombetar.info/kur-komunistet-hyne-ne-shkoder-flamujt-jugosllave-valaviteshin-ne-cdo-rruge-jehonte-kenga-ide-druzhe-tito-preko-albanie/20%Monthly2020-02-17 19:11
https://www.ballikombetar.info/deshton-sulmi-terrorist-ne-gjeneve-te-arrestuar-edhe-dy-shqiptare/20%Monthly2020-02-16 10:14
https://www.ballikombetar.info/vllaznim-bashkimi-me-shkije-dhe-invadimi-ne-malesi/20%Monthly2020-02-16 09:49
https://www.ballikombetar.info/at-gjergj-fishta-kolosi-i-pamohueshem-i-kombit-shqiptar/20%Monthly2020-02-14 20:10
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-rreth-koalicionit-ldk-vv-ne-prizren/20%Monthly2020-02-14 19:43
https://www.ballikombetar.info/marshim-hyjnor-dardan-arbnor/20%Monthly2020-02-14 19:03
https://www.ballikombetar.info/xhemijeti-i-ri-dhe-gjuha-e-tij/20%Monthly2020-02-14 18:50
https://www.ballikombetar.info/muaji-i-mjaltit-shqiperi-serbi-me-shume-varre-ne-mes/20%Monthly2020-02-14 07:11
https://www.ballikombetar.info/erdogan-kerkon-gylenistet-ne-kembim-te-ndihmave-per-termetin/20%Monthly2020-02-13 11:10
https://www.ballikombetar.info/si-e-gjeti-shtepine-shoku-enver-dhe-si-genjen-shoqja-nexhmije/20%Monthly2020-02-09 21:15
https://www.ballikombetar.info/dokumenti-i-ri-dhe-impulsi-i-ri-i-be-do-ta-bejne-ndoshta-te-mundur-qe-macron-te-heqe-dore-nga-kundershtimi/20%Monthly2020-02-09 21:05
https://www.ballikombetar.info/a-mund-ta-zevendesoje-taksen-reciprociteti/20%Monthly2020-02-09 20:54
https://www.ballikombetar.info/barbarizmat-sllave-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2020-02-08 08:07
https://www.ballikombetar.info/miti-serb-per-kosoven/20%Monthly2020-02-08 07:57
https://www.ballikombetar.info/72-vjetori-i-vdekjes-se-martirit-nue-jakaj/20%Monthly2020-02-08 07:50
https://www.ballikombetar.info/vdekje-socializmit-liri-popullit/20%Monthly2020-02-08 06:40
https://www.ballikombetar.info/i-pari-i-nacionalisteve-te-dukagjinit/20%Monthly2020-02-07 18:00
https://www.ballikombetar.info/leter-e-hapur-kryeministrit-te-republikes-se-kosoves-z-albin-kurtit/20%Monthly2020-02-07 04:59
https://www.ballikombetar.info/the-albanian-rescue-of-jews-during-the-holocaust/20%Monthly2020-02-06 08:01
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-e-masakres-se-4-shkurtit-1944-ne-tirane/20%Monthly2020-02-04 22:32
https://www.ballikombetar.info/koha-eshte-kur-vjen-koha-para-kohe-nuk-eshte-koha-pas-kohe-seshte-me-koha/20%Monthly2020-02-04 13:32
https://www.ballikombetar.info/3-sakrificat-e-ldk-se-ne-ndertimin-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2020-02-01 18:57