XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/shpallja-e-pavaresise-si-u-ngriten-flamujt-ne-shqiperine-etnike/20%Monthly2020-02-23 22:49
https://www.ballikombetar.info/ndihma-e-shoqates-nene-tereza-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 21:22
https://www.ballikombetar.info/a-kemi-nevoje-per-ndertimin-e-stadiumit-te-ri-apo-per-zgjerim-te-kapaciteteve-dhe-modernizim-te-infrastruktures-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-11-21 14:45
https://www.ballikombetar.info/po-jetojme-ne-kohen-e-ironise-se-madhe/20%Monthly2019-11-20 13:30
https://www.ballikombetar.info/realiteti-i-marredhenjeve-te-edi-rames-me-serbine/20%Monthly2019-11-20 13:03
https://www.ballikombetar.info/prononcim-i-avokatit-altin-goxhaj/20%Monthly2019-11-17 11:10
https://www.ballikombetar.info/marreveshja-per-ndarjen-e-kosoves-ekziston/20%Monthly2019-11-16 23:35
https://www.ballikombetar.info/udhezuesi-per-zhdukjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-11-16 23:20
https://www.ballikombetar.info/omar-khajam-qendistari-i-tamelt-i-kuartinave-persiane-te-dashurise-dhe-dijes-kryeluftetari-i-mendimit-te-lire/20%Monthly2019-11-16 20:33
https://www.ballikombetar.info/don-simon-jubani-trandi-europen-me-11-11-1990/20%Monthly2019-11-13 21:15
https://www.ballikombetar.info/prizreni-hstorik-pret-zemerhapur-heroin-kombetar-gjergj-kastriotin-skenderbeun/20%Monthly2019-11-13 20:21
https://www.ballikombetar.info/shengeni-ballkanik-kercenim-ndaj-interesave-kombetare/20%Monthly2019-11-13 20:02
https://www.ballikombetar.info/disa-surreter/20%Monthly2019-11-13 18:33
https://www.ballikombetar.info/thaci-ne-paris-qellimi-ta-fshije-kosoven-nga-harta-politike-e-europes/20%Monthly2019-11-13 18:00
https://www.ballikombetar.info/cmendine/20%Monthly2019-11-12 14:29
https://www.ballikombetar.info/don-kishoti-i-tiranes-ia-ofron-shqiperine-serbise/20%Monthly2020-02-14 06:13
https://www.ballikombetar.info/28-nanduer-1913/20%Monthly2019-11-11 23:29
https://www.ballikombetar.info/anjeza-gonxhe-bojaxhiu-e-lindur-ne-shkup-e-quajtur-nene-tereza/20%Monthly2019-11-11 23:13
https://www.ballikombetar.info/disa-fakte-rreth-themelimit-te-partise-se-miladinit-e-lindur-ne-nje-fshat-kolonesh/20%Monthly2019-11-11 20:57
https://www.ballikombetar.info/heroi-komunist-i-bulevardit-perpjekja-heroike-per-te-perdhunuar-shoqen-shifrante-te-sigurimit/20%Monthly2019-11-11 20:44
https://www.ballikombetar.info/denoncimi-i-forte-i-politikanit-gjerman-shqiperia-u-ftua-nga-moska/20%Monthly2019-11-11 20:32
https://www.ballikombetar.info/lvv-sikur-historia-e-mixhes-mehe/20%Monthly2019-11-11 20:18
https://www.ballikombetar.info/destabilizimi-i-shqiperise/20%Monthly2019-11-11 20:11
https://www.ballikombetar.info/kam-filluar-ti-njoh-anetaret-dhe-adhuruesit-e-partive-politike/20%Monthly2019-11-11 19:30
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-merr-ftese-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-11-11 19:17
https://www.ballikombetar.info/shpirti-eshte-mbret-dhe-cfare-thote-perendimi/20%Monthly2019-11-10 18:03
https://www.ballikombetar.info/luftojme-per-shqipni-te-shqiptareve/20%Monthly2019-11-10 15:05
https://www.ballikombetar.info/dy-tradhetite-e-edi-rames-ne-oher/20%Monthly2019-11-10 12:13
https://www.ballikombetar.info/sakrifice-e-pashembullt-ne-historine-e-re-te-europes/20%Monthly2019-11-09 22:05
https://www.ballikombetar.info/ky-vec-cka-su-dale-cullak/20%Monthly2019-11-09 07:44
https://www.ballikombetar.info/masakra-e-nentorit-44-ne-tirane-u-urdherua-nga-enver-hoxha-dhe-jugosllavi-vojo-todorovic/20%Monthly2019-11-08 20:05
https://www.ballikombetar.info/dardha-e-ka-korcen-prapa/20%Monthly2019-11-08 19:48
https://www.ballikombetar.info/historiani-i-zbulon-te-kaluaren-xhufit-si-luftoi-babai-yt-perkrah-titos-kunder-elementit-nacionalist-ne-kosove/20%Monthly2019-11-08 19:40
https://www.ballikombetar.info/lvv-doli-e-para-ne-keto-zgjedhje-nuk-fitoi/20%Monthly2019-11-07 14:48
https://www.ballikombetar.info/kadri-veseli-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-11-07 14:36
https://www.ballikombetar.info/te-njohim-dhe-pak-fajin/20%Monthly2019-12-14 22:56
https://www.ballikombetar.info/proteste-e-shoqates-antikomuniste-e-te-perndjekurve-politike-te-shqiperise/20%Monthly2019-11-04 12:20
https://www.ballikombetar.info/shkolla-e-pederastise-enver-hoxha-dhe-nje-pergjigje-studentit-shembullor-duka/20%Monthly2019-11-03 19:37
https://www.ballikombetar.info/krimet-monstruoze-te-toger-babes-para-se-te-beja-vrasje-kam-arrestuar-nje-vajze-e-torturova-dhe-e-zhvesha-lakuriq/20%Monthly2019-11-03 19:26
https://www.ballikombetar.info/raporti-shqiperia-e-fundit-ne-europe-per-mbrojtjen-e-investimeve/20%Monthly2019-11-03 19:20
https://www.ballikombetar.info/pas-ish-sigurimsave-rama-rikthen-edhe-simbolet-e-komunizmit-reagimi-i-forte-i-alizotit/20%Monthly2019-11-03 18:15
https://www.ballikombetar.info/prag-vjeshte/20%Monthly2019-11-03 18:06
https://www.ballikombetar.info/dy-arsye-pse-rama-po-e-vonon-doreheqjen/20%Monthly2019-11-03 17:53
https://www.ballikombetar.info/e-dua-platonin-por-me-shume-dua-te-verteten-aristoteli/20%Monthly2019-11-01 06:54