XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-gjeneral-tellinit-ngjarja-qe-beri-buje-ne-evrope/20%Monthly2019-07-31 21:58
https://www.ballikombetar.info/kush-jane-fitimtaret/20%Monthly2019-07-31 21:06
https://www.ballikombetar.info/230-vjetori-i-diplomacise-amerikane-marredheniet-diplomatike-shqiptaro-amerikane/20%Monthly2019-07-31 20:57
https://www.ballikombetar.info/nje-katekizem-ne-gjuhen-shqipe-i-vitit-1584-dhe-kryengritjet-e-arberve-kunder-perandorise-osmane-ne-vitet-1584-1596/20%Monthly2019-07-31 20:53
https://www.ballikombetar.info/nuk-ka-kohe-mu-be-mire/20%Monthly2019-07-30 15:20
https://www.ballikombetar.info/nuk-duam-qe-nenat-shqiptare-te-vishen-ne-te-zeza/20%Monthly2019-07-30 14:21
https://www.ballikombetar.info/trimerite-dhe-betejat-e-hysni-lepenices-iu-faturuan-hysni-kapos/20%Monthly2019-07-30 09:20
https://www.ballikombetar.info/sondazh-per-zgjedhjet-e-ardhshme-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2019-07-29 21:15
https://www.ballikombetar.info/triumfi-kunder-republikes-veneciane/20%Monthly2019-07-29 17:49
https://www.ballikombetar.info/histoire-de-la-grece-une-supercherie-que-je-denonce-preuves-et-arguments-probants-a-lappui/20%Monthly2019-07-29 16:37
https://www.ballikombetar.info/iljaz-agushi-apostull-i-shqiperise-etnike/20%Monthly2019-07-29 16:16
https://www.ballikombetar.info/heroi-festim-lato-pasardhes-politik-i-gjin-bua-shpates-u-vra-per-shqiperine-etnike/20%Monthly2019-07-27 20:14
https://www.ballikombetar.info/gjame-per-kohen-qe-po-e-hane-njerezine/20%Monthly2019-07-27 20:07
https://www.ballikombetar.info/festim-lato-pishtar-i-ndezur-i-camerise/20%Monthly2019-07-27 19:16
https://www.ballikombetar.info/edi-rama-hashim-thaci-dhe-batoni-punojne-per-lidershipin-rajonal-te-serbise/20%Monthly2019-07-27 18:56
https://www.ballikombetar.info/familja-nderi-im/20%Monthly2019-07-27 18:42
https://www.ballikombetar.info/lamtumire-president-i-republikes-se-camerise/20%Monthly2019-07-27 09:58
https://www.ballikombetar.info/e-kidnapuan-e-torturuan-48-ore-e-vrane-dhe-e-coptuan-trupin-e-tij/20%Monthly2019-07-27 08:26
https://www.ballikombetar.info/a-eshte-adem-demaci-mandela-i-kosoves-dhe-evropes/20%Monthly2019-07-27 07:23
https://www.ballikombetar.info/neser-trupi-i-pajete-i-presidentit-festim-lato-kthehet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-25 14:01
https://www.ballikombetar.info/mirush-kabashi-kunder-rrenimit-te-teatrit-kombetar/20%Monthly2019-07-25 12:23
https://www.ballikombetar.info/rrofte-heshtja-e-zeshme-e-komandatave-te-zhurmshem/20%Monthly2019-07-24 15:02
https://www.ballikombetar.info/lufta-per-ldk-ne/20%Monthly2019-07-24 11:49
https://www.ballikombetar.info/festim-lato-te-shpallet-hero-i-camerise/20%Monthly2019-07-23 17:33
https://www.ballikombetar.info/rinia-e-ferizajt-inicon-protesten-kunder-zhberjes-se-shtetit-dhe-tradhtareve-te-vendit/20%Monthly2019-07-23 13:07
https://www.ballikombetar.info/vrasjen-e-festim-latos-pjesetaret-e-organizates-per-clirimin-e-palestines/20%Monthly2019-07-22 12:17
https://www.ballikombetar.info/ksha-ja-reagon-per-doreheqjen-e-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-07-22 11:34
https://www.ballikombetar.info/vendimin-e-gjnd-se-e-rrezuam-ne/20%Monthly2019-07-22 11:20
https://www.ballikombetar.info/perpjekje-te-shemtuara-te-partive-te-prontomafise-per-te-banalizuar-doreheqjen-e-haradinajt/20%Monthly2019-07-22 11:07
https://www.ballikombetar.info/kosova-ime/20%Monthly2019-07-22 10:07
https://www.ballikombetar.info/nismetari-i-vrimes-se-miut-per-mlladicin/20%Monthly2019-07-22 09:33
https://www.ballikombetar.info/kini-kujdes-me-shume-se-gjysmen-e-hoxhallareve-i-keni-agjente-te-dexhallit/20%Monthly2019-07-22 08:46
https://www.ballikombetar.info/kush-ishte-trim-si-ky/20%Monthly2019-07-22 08:34
https://www.ballikombetar.info/renia-heroike-e-kalosh-dhe-imer-bllaces/20%Monthly2019-07-22 08:21
https://www.ballikombetar.info/dasma-e-madhe/20%Monthly2019-07-22 07:57
https://www.ballikombetar.info/aty-ku-lulezon-burka-vritet-e-ardhmja/20%Monthly2019-07-22 07:52
https://www.ballikombetar.info/intelektualet-zgjedhje-te-parakohshme-me-qeveri-apolitike/20%Monthly2019-07-22 07:28
https://www.ballikombetar.info/a-e-vrane-buxhovin/20%Monthly2019-07-22 07:39
https://www.ballikombetar.info/u-ftua-ne-takim-zyrtar-e-zhduken-disa-dite-pa-gjurme-mbreme-u-gjet-i-vdekur/20%Monthly2019-07-21 16:06
https://www.ballikombetar.info/pak-ore-pas-vrasjes-se-festim-latos-bllokohet-casja-ne-faqen-zyrtare-te-republikes-se-camerise/20%Monthly2019-07-21 10:31
https://www.ballikombetar.info/atentati-ne-holande-le-te-vrare-presidentin-e-republikes-se-camerise-festim-lato/20%Monthly2019-07-21 07:16
https://www.ballikombetar.info/edhe-jakup-krasniqi-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-20 10:02
https://www.ballikombetar.info/kurbani/20%Monthly2019-07-20 06:44
https://www.ballikombetar.info/komploti-kunder-haradinajt-eshte-komplot-kunder-kosoves/20%Monthly2019-07-19 23:00
https://www.ballikombetar.info/deshmite-per-luften-dhe-pucistet-qe-shkaterruan-organizimin-institucional/20%Monthly2019-07-19 21:26
https://www.ballikombetar.info/gjykata-speciale-ka-ftuar-edhe-hashim-thacin/20%Monthly2019-07-19 17:37
https://www.ballikombetar.info/leter-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2019-07-19 16:04
https://www.ballikombetar.info/jane-ftuar-edhe-zyrtare-tjere-jo-vec-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 15:53
https://www.ballikombetar.info/jep-doreheqje-kryeministri-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-07-19 14:29
https://www.ballikombetar.info/nje-sqarim-per-lexuesin-e-gazetes-bota-sot/20%Monthly2019-07-19 13:19
https://www.ballikombetar.info/flet-mussolini-aspiratat-e-drejta-per-shqypni-etnike/20%Monthly2019-07-29 15:53
https://www.ballikombetar.info/e-kujtojme-mandelen-e-jo-havzi-nelen/20%Monthly2019-07-19 09:55
https://www.ballikombetar.info/maj-1999-soros-kritikon-nderhyrjen-e-nato-s-ne-kosove-si-perkeqesuese-te-situates/20%Monthly2019-07-18 18:17
https://www.ballikombetar.info/nje-incident-i-lig-dhe-kriminal-para-betejes-se-logjes/20%Monthly2019-07-18 16:03
https://www.ballikombetar.info/kaps/20%Monthly2019-07-18 15:46
https://www.ballikombetar.info/kerkim-dhe-analize-legjislative-mbi-rregullimet-dhe-ndryshimet-legjislative-per-partite-politike-1991-2014-si-dhe-problemet-qe-jane-trajtuar-ne-gjykimin-kushtetues-lidhur-me-kete-legjislacion/20%Monthly2019-07-18 10:04
https://www.ballikombetar.info/matteo-salvini-synon-debimin-e-romeve-sinteve-dhe-endacakeve/20%Monthly2019-07-18 09:50
https://www.ballikombetar.info/socialistet-ndalojne-me-ligj-studimin-e-periudhes-se-luftes-nga-iskk/20%Monthly2019-07-18 07:54
https://www.ballikombetar.info/fragment-nga-libri-bisede-e-perfytyruar-me-havzi-nelen/20%Monthly2019-07-17 21:18
https://www.ballikombetar.info/komente-mbi-romanin-shkallet-e-ferrit/20%Monthly2019-07-17 20:58
https://www.ballikombetar.info/ne-kuadrin-e-90-vjetorit-te-lindjes-poeti-rebel-pano-taci/20%Monthly2019-07-17 20:46
https://www.ballikombetar.info/shteti-nuk-po-i-heton-mbi-600-vrasjendersa-bandat-vrastare-kercenojne-historianin-jusuf-buxhovi/20%Monthly2019-07-17 20:35
https://www.ballikombetar.info/kush-e-hoqi-bustin-e-shtjefen-gjeqovit/20%Monthly2019-07-17 08:27
https://www.ballikombetar.info/ec-e-mos-nem-e-mallko-me-shpirte-te-plagosun/20%Monthly2019-07-17 08:00
https://www.ballikombetar.info/aktakuze-kunder-xhavit-halitit-dhe-gani-dreshajt/20%Monthly2019-07-16 10:59
https://www.ballikombetar.info/reflektime-pertej-vjedhjes-se-nje-busti/20%Monthly2019-07-16 08:31
https://www.ballikombetar.info/komisioni-i-ligjeve-i-kuvendit-flamurtar-i-shkeljes-se-ligjit/20%Monthly2019-07-16 08:19
https://www.ballikombetar.info/cfare-dinin-bardhyl-mahmuti-dhe-hydajet-hyseni-per-atentatin-ndaj-kolonelit/20%Monthly2019-07-15 19:55
https://www.ballikombetar.info/thirrje-gazetareve/20%Monthly2019-07-15 18:01
https://www.ballikombetar.info/iluminati-dhe-kosova/20%Monthly2019-07-15 10:21
https://www.ballikombetar.info/ne-vitet-e-stalinizmit/20%Monthly2019-07-15 10:02
https://www.ballikombetar.info/lufta-ne-mes-te-llojit-te-njejte-ideologjik-dhe-nacionalizmi-shqiptar/20%Monthly2019-07-15 09:55
https://www.ballikombetar.info/mbeshtetja-per-buxhovin-mbeshtetje-e-se-vertetes-dhe-vlerave-te-demokracise/20%Monthly2019-07-14 22:51
https://www.ballikombetar.info/perseritja-e-pergjithshme/20%Monthly2019-07-14 22:28
https://www.ballikombetar.info/po-ti-krahasosh-punet-e-ministres-se-sotme-te-vitit-2019-me-ministrin-ernest-koliqi-te-vitit-1941-fyen-rende-historine/20%Monthly2019-07-12 17:23
https://www.ballikombetar.info/agresioni-i-mafise-islamike-ne-dardani-dhe-i-kishes-serbe-ne-malesi/20%Monthly2019-07-12 15:22
https://www.ballikombetar.info/ilir-meta-refuzon-skender-gjinushin/20%Monthly2019-07-12 15:07
https://www.ballikombetar.info/per-ata-qe-sulmojne-ilir-meten/20%Monthly2019-07-11 11:27
https://www.ballikombetar.info/letra-e-skenderbeut-e-31-tetorit-1460-derguar-princit-te-trentit-johannes-antonius-de-ursinis/20%Monthly2019-07-11 10:57
https://www.ballikombetar.info/ne-pervjetorin-e-gjenocidit-ne-srebernice/20%Monthly2019-07-11 10:30
https://www.ballikombetar.info/rama-fut-mik-vucicin-per-ti-mundesuar-takimin-e-fshehte-ne-beograd-me-macron-berisha-publikon-mesazhin/20%Monthly2019-07-11 10:18
https://www.ballikombetar.info/anton-harapi-kleriku-qe-beri-kaq-shume-per-atdheun-dhe-u-ekzekutua-si-armik-i-tij/20%Monthly2019-07-11 10:10
https://www.ballikombetar.info/bastard/20%Monthly2019-07-10 23:25
https://www.ballikombetar.info/onur-caymaz/20%Monthly2019-07-10 23:02
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-xhafer-deva/20%Monthly2019-07-11 11:16
https://www.ballikombetar.info/intervista-e-kolonel-ahmet-krasniqit-dhene-revistes-ushtarake-te-ministrise-se-mbrojtjes/20%Monthly2019-07-10 22:49
https://www.ballikombetar.info/po-e-presim-zaevin/20%Monthly2019-07-10 12:59
https://www.ballikombetar.info/meten-duan-ta-arrestojne-qe-kur-nisi-betejen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-10 12:51
https://www.ballikombetar.info/a-jane-rama-dhe-thaci-tradhtare/20%Monthly2019-07-10 12:36
https://www.ballikombetar.info/nuk-ndalen-provokimet-e-kishes-uzurpatore-te-serbise/20%Monthly2019-07-09 15:03
https://www.ballikombetar.info/vrasja-e-ministrit-te-luftes-ahmet-krasiniqi-prapaskenat-dhe-urdherdhenesit/20%Monthly2019-07-08 17:21
https://www.ballikombetar.info/spartak-braho-dhe-krimet-e-komunizmit/20%Monthly2019-07-05 11:46
https://www.ballikombetar.info/europoli-terroristet-e-is-it-te-varur-nga-grate/20%Monthly2019-07-05 11:33
https://www.ballikombetar.info/populli-na-tha-ikni-legena-se-nuk-mirrem-me-ju/20%Monthly2019-07-01 14:59
https://www.ballikombetar.info/a-eshte-pd-ja-anti-perendimore/20%Monthly2019-07-01 14:42
https://www.ballikombetar.info/pas-30-qershorit/20%Monthly2019-07-01 14:33