XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/nje-fotografi-me-vlera-historike/20%Monthly2019-05-31 21:43
https://www.ballikombetar.info/historia-familjare-e-vellezerve-dilo/20%Monthly2019-05-31 20:41
https://www.ballikombetar.info/thirrje/20%Monthly2019-05-30 19:44
https://www.ballikombetar.info/shala-e-bajgores-ne-veshtrimin-historik/20%Monthly2019-05-30 19:23
https://www.ballikombetar.info/statutet-e-shkodres-tjetumit-sipas-atributeve-te-se-drejtes-cfare-permban-kjo-ligjesi-e-vitit-1346/20%Monthly2019-05-30 16:27
https://www.ballikombetar.info/vrasjet-e-kryeministrave/20%Monthly2019-05-30 16:20
https://www.ballikombetar.info/xhafer-deva-e-verteta-e-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit/20%Monthly2019-05-30 15:22
https://www.ballikombetar.info/praktika-shoqerore-si-kriter-kryesor-i-te-vertetes-marksiste-leniniste/20%Monthly2019-05-30 16:10
https://www.ballikombetar.info/kah-evropa-apo-kah-orienti/20%Monthly2019-05-27 21:01
https://www.ballikombetar.info/monde-diplomatique-nje-konflikt-shekullor-dhe-si-lindi-shteti-izraelit/20%Monthly2019-05-27 18:25
https://www.ballikombetar.info/ne-nuk-duhet-te-lame-ma-shqiptare-te-tjere-pa-atdhe/20%Monthly2019-05-27 12:05
https://www.ballikombetar.info/nese-arba-kokalari-do-te-ishte-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-27 08:40
https://www.ballikombetar.info/mbesa-e-musine-kokalarit-arba-kokalari-zgjidhet-deputete-e-parlamentit-europian/20%Monthly2019-05-27 08:17
https://www.ballikombetar.info/krimet-e-komunizmit/20%Monthly2019-05-24 16:40
https://www.ballikombetar.info/ernest-koliqi-1903-1975-personalitet-i-rralle-i-kultures-shqiptare/20%Monthly2019-05-20 21:01
https://www.ballikombetar.info/ftese-nga-bashkepuntoret-e-ish-ministrit-te-mbrojtjes-kolonel-ahmet-krasniqit/20%Monthly2019-05-20 16:59
https://www.ballikombetar.info/historia-e-betimit-te-ushtarit-te-fark-ut/20%Monthly2019-05-20 16:38
https://www.ballikombetar.info/a-nuk-eshte-kjo-sindrome-komuniste/20%Monthly2019-05-20 12:43
https://www.ballikombetar.info/deshmite-e-shumta-per-luften-e-vertete-clirimtare-i-hedhin-poshte-te-gjitha-sajesat-e-pucisteve/20%Monthly2019-05-20 12:09
https://www.ballikombetar.info/luftetari-nga-shqiperia-qe-nje-pjese-te-trupit-ia-fali-betejes-se-koshares-dhe-pas-luftes-vendosi-te-jetoje-ne-kosove-4/20%Monthly2019-05-19 21:00
https://www.ballikombetar.info/regjimi-i-rames-na-kthen-ne-1951-shin/20%Monthly2019-05-18 19:51
https://www.ballikombetar.info/historia-dhe-nje-fasade-propagandistike/20%Monthly2019-05-18 19:41
https://www.ballikombetar.info/fotografia-e-turpit/20%Monthly2019-05-18 19:31
https://www.ballikombetar.info/lufta-e-dokumentuar/20%Monthly2019-05-18 17:54
https://www.ballikombetar.info/lajmerim-i-komisionit-per-ngritjen-e-shtatores-se-gjergj-kastriotit-ne-prizren/20%Monthly2019-05-18 15:54
https://www.ballikombetar.info/agim-ramadani-gjenerali-i-doktrines-moderne-te-ushtrise-me-te-re-te-shekullit-te-kaluar-uck-se/20%Monthly2019-05-18 16:03
https://www.ballikombetar.info/a-ashte-ma-nfun-tu-fillue-me-u-ndergjegjsue-shqiptari/20%Monthly2019-05-18 15:33
https://www.ballikombetar.info/pusi/20%Monthly2019-05-18 15:15
https://www.ballikombetar.info/ate-gjergj-fishta-akademik/20%Monthly2019-05-18 15:02
https://www.ballikombetar.info/luftetari-nga-shqiperia-qe-nje-pjese-te-trupit-ia-fali-betejes-se-koshares-dhe-pas-luftes-vendosi-te-jetoje-ne-kosove-3/20%Monthly2019-05-19 20:41
https://www.ballikombetar.info/rrofte-sigurimi/20%Monthly2019-05-17 12:31
https://www.ballikombetar.info/me-ne-fund-ju-falem-nderit/20%Monthly2019-05-17 09:47
https://www.ballikombetar.info/deshmite-materiale-per-luften-si-filloi-organizimi-i-rezistences-dhe-kush-ishin-bartesit-e-vertete-te-proceseve/20%Monthly2019-05-17 06:36
https://www.ballikombetar.info/luftetari-nga-shqiperia-qe-nje-pjese-te-trupit-ia-fali-betejes-se-koshares-dhe-pas-luftes-vendosi-te-jetoje-ne-kosove-2/20%Monthly2019-05-16 20:04
https://www.ballikombetar.info/luftetari-nga-shqiperia-qe-nje-pjese-te-trupit-ia-fali-betejes-se-koshares-dhe-pas-luftes-vendosi-te-jetoje-ne-kosove-1/20%Monthly2019-05-15 10:13
https://www.ballikombetar.info/kur-serbia-e-rusia-ishin-aleatet-kryesor-te-shqiperise-se-enver-hoxhes/20%Monthly2019-05-02 09:26