XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-qe-i-beme-vet-shkie/20%Monthly2019-04-30 10:57
https://www.ballikombetar.info/shqiptarit-qe-shpalosi-flamurin-kombetar-ne-oher-pushtuesi-racist-dhe-gjakpires-ia-ndalon-hyrjen-ne-maqedoni-te-veriut-per-5-vjet/20%Monthly2019-04-30 10:44
https://www.ballikombetar.info/shkolla-arberore-ne-venedik-gjate-viteve-1442-1780/20%Monthly2019-04-30 07:55
https://www.ballikombetar.info/leter-e-hapur-per-shokun-moikom-zeqo/20%Monthly2019-04-29 21:22
https://www.ballikombetar.info/te-mposhturit-arben-duka/20%Monthly2019-04-29 20:56
https://www.ballikombetar.info/te-denohen-me-vdekje/20%Monthly2019-04-29 15:38
https://www.ballikombetar.info/nje-pergjigje-per-hienat-e-kuqe/20%Monthly2019-04-28 11:54
https://www.ballikombetar.info/pellumbi-qytetar-metropoli-nga-progonati-i-kurveleshit/20%Monthly2019-04-28 11:44
https://www.ballikombetar.info/o-nasim-trego-sa-para-ke-dhene-me-e-vra-ibrahim-rugoven/20%Monthly2019-04-27 09:07
https://www.ballikombetar.info/as-bakshish-kusuri-nuk-te-duan-njerzit/20%Monthly2019-04-26 20:14
https://www.ballikombetar.info/historite-e-masakrave-serbe-ne-dumre-dhe-sulove/20%Monthly2019-04-26 19:51
https://www.ballikombetar.info/kuvendi-i-mukjes-nje-marreveshje-per-te-mos-u-marre-vesh-kurre/20%Monthly2019-04-26 19:28
https://www.ballikombetar.info/kryeminister-a-do-ti-bashkohesh-thirrjes-se-pen-international/20%Monthly2019-04-26 16:33
https://www.ballikombetar.info/fjala-e-artur-roshit-ne-parlamentin-shqiptar/20%Monthly2019-04-26 15:48
https://www.ballikombetar.info/pergatitja-e-betejes-se-koshares-ka-filluar/20%Monthly2019-04-26 14:48
https://www.ballikombetar.info/ahmet-krasniqin-e-vrau-shik-u-me-urdher-te-fatos-klosit/20%Monthly2019-04-25 20:58
https://www.ballikombetar.info/agron-tufa-edhe-i-vetem-trim-ne-lufte/20%Monthly2019-04-25 20:33
https://www.ballikombetar.info/kunder-shkrimtarit-tufa-ka-shperthy-nji-sulm-tipik-sllavo-komunist-enferrist/20%Monthly2019-04-25 20:13
https://www.ballikombetar.info/percarja-qe-bente-shik-u-ne-kosove/20%Monthly2019-04-25 19:55
https://www.ballikombetar.info/beteja-jone-vazhdon/20%Monthly2019-04-24 14:26
https://www.ballikombetar.info/mjer-ai-popull-qe-nuk-ka-ideal-dhe-ideologji-kombetare/20%Monthly2019-04-23 17:14
https://www.ballikombetar.info/kapitulli-i-xv-i-librit-te-rifat-haxhiut-vjeshta-shqiptare/20%Monthly2019-04-22 22:06
https://www.ballikombetar.info/e-verteta-per-fark-un-nuk-mund-te-shtremberohet/20%Monthly2019-04-22 15:39
https://www.ballikombetar.info/a-kishte-fark/20%Monthly2019-04-22 15:07
https://www.ballikombetar.info/nje-dite-e-shenuar-e-lene-ne-hije/20%Monthly2019-04-22 11:21
https://www.ballikombetar.info/feral-tribune-james-bond-nga-vushtrria/20%Monthly2019-04-21 20:52
https://www.ballikombetar.info/dueli-reka-ali-pendarovski-per-voten-shqiptare/20%Monthly2019-04-20 08:42
https://www.ballikombetar.info/opozite-koherente-apo-erozion-i-se-djathtes/20%Monthly2019-04-20 08:16
https://www.ballikombetar.info/ja-si-me-tradhtoi-nasim-haradinaj-njeriu-qe-nuk-luftoi-po-shkoi-me-mision-ne-koshare/20%Monthly2019-04-19 20:45
https://www.ballikombetar.info/rruga-e-aliut/20%Monthly2019-04-19 15:35
https://www.ballikombetar.info/te-vendlindja-e-presidentit-ronald-reagan/20%Monthly2019-04-19 09:36
https://www.ballikombetar.info/ndaloni-o-te-mjere-agron-tufa-eshte-kalores-i-pakapshem-prej-jush/20%Monthly2019-04-19 09:23
https://www.ballikombetar.info/komandant-salih-cekaj-eshte-simbol-i-fitores-se-lirise-mbi-roberine/20%Monthly2019-04-19 09:13
https://www.ballikombetar.info/mbi-gjendjen-e-shoqatave-te-te-perndjekurve-politike/20%Monthly2019-04-19 08:39
https://www.ballikombetar.info/sondazh-mendimi-juaj-per-drejtuesit-e-ballit-qe-moren-pozitat-e-deputeteve-ne-parlamentin-shqiptar/20%Monthly2019-04-19 08:29
https://www.ballikombetar.info/pse-pranova-te-marr-mandatin-per-ne-parlament/20%Monthly2019-04-19 08:24
https://www.ballikombetar.info/ne-vend-te-alarmit-heshtje-varri/20%Monthly2019-04-08 08:57
https://www.ballikombetar.info/albin-nuk-fitohet-elektorat-duke-genjyer-me-historine/20%Monthly2019-04-07 21:53
https://www.ballikombetar.info/terroristet-erdhen-nga-shqiperia-gjuajten-vrane-dhe-shkaterruan-e-pastaj-u-kthyen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-07 21:46
https://www.ballikombetar.info/ndermarrja/20%Monthly2019-04-20 08:21
https://www.ballikombetar.info/koha-eshte-e-maskarenjeve-por-shqiperia-eshte-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-07 21:35
https://www.ballikombetar.info/kur-merret-edhe-brace-me-histori/20%Monthly2019-04-07 21:24
https://www.ballikombetar.info/popull-spiun/20%Monthly2019-04-20 08:21
https://www.ballikombetar.info/e-premte-3-prill-viti-33-dita-e-sakte-e-kryqezimit-dhe-vdekjes-se-jezusit-te-nazaretit/20%Monthly2019-04-30 09:28