XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.ballikombetar.info/poema-prosopopea-nje-veper-e-panjohur-e-prof-isuf-luzaj/20%Monthly2019-02-27 17:48
https://www.ballikombetar.info/ne-besojme/20%Monthly2019-02-26 21:45
https://www.ballikombetar.info/rrezoni-simbolet-e-komunizmit-ne-tere-territorin-e-vendit/20%Monthly2019-02-26 21:32
https://www.ballikombetar.info/zyra-e-presidentit-e-do-copetimin-e-kosoves/20%Monthly2019-02-26 21:24
https://www.ballikombetar.info/shkarkimi-i-hashim-thacit-domosdoshmeri-e-kohes/20%Monthly2019-02-26 17:25
https://www.ballikombetar.info/nentoka-e-vrasjeve-politike-1920/20%Monthly2019-02-25 22:04
https://www.ballikombetar.info/shoqerite-sekrete-dhe-pushteti-i-tyre-ne-shekullin-e-20-te-serbet-dhe-ceshtja-e-serbeve/20%Monthly2019-02-25 21:52
https://www.ballikombetar.info/roli-i-skenderbeut-ne-projektet-evropiane-per-lufte-te-perbashket/20%Monthly2019-02-25 21:05
https://www.ballikombetar.info/pse-goditet-sali-berisha/20%Monthly2019-02-25 20:29
https://www.ballikombetar.info/shenomeni-edhe-mua-si-enverist/20%Monthly2019-02-25 20:22
https://www.ballikombetar.info/idene-per-shkembim-territoresh-e-solli-rama-te-thaci-nga-beogradi/20%Monthly2019-02-25 20:14
https://www.ballikombetar.info/zyra-e-kryeministrit-e-hedh-poshte-marreveshjen-sekrete-kosove-serbi-qe-u-publikua-ne-fundjave/20%Monthly2019-02-25 20:07
https://www.ballikombetar.info/taksa-e-pengon-formalizimin-e-ndarjes/20%Monthly2019-02-25 19:58
https://www.ballikombetar.info/kriza-kombetare-fajsia-e-politikes-dhe-pergjegjesia-e-medias/20%Monthly2019-02-25 15:18
https://www.ballikombetar.info/nese-ndahet-kosova-atehere-pse-u-be-lufta/20%Monthly2019-02-25 14:32
https://www.ballikombetar.info/pse-nuk-na-duan-me-kosovaret/20%Monthly2019-02-25 14:17
https://www.ballikombetar.info/afrodita-hyjneshe-e-dashurise-dhe-e-bukurise-me-e-bukura-prej-te-gjitha-hyjneshave-te-miteve-antike/20%Monthly2019-02-25 11:13
https://www.ballikombetar.info/pse-luten-diplomatet-e-huaj-te-vijne-ne-tirane/20%Monthly2019-02-25 11:02
https://www.ballikombetar.info/prenk-bib-doda-embleme-e-beselidhjeve-kombetare-per-pavaresine-e-shqiperise-etnike/20%Monthly2019-02-25 10:53
https://www.ballikombetar.info/keshtjella-e-prezes/20%Monthly2019-02-25 09:50
https://www.ballikombetar.info/heroi-i-punes-socialiste/20%Monthly2019-02-25 14:10
https://www.ballikombetar.info/16-shkurti-dhe-nje-pyetje-pa-pergjigje/20%Monthly2019-02-25 09:38
https://www.ballikombetar.info/shqiptaret-nuk-i-vrasin-tradhtaret-e-tyre/20%Monthly2019-02-25 09:27
https://www.ballikombetar.info/apotheoza-e-tarifes-dhe-kufirit/20%Monthly2019-02-25 07:12
https://www.ballikombetar.info/vec-fakte/20%Monthly2019-02-23 21:05
https://www.ballikombetar.info/rrefimi-i-fundit-i-martin-camajt-ku-dhemb-dhembi-vete-gjuha/20%Monthly2019-02-23 20:32
https://www.ballikombetar.info/na-hengshin-ate-qe-sthuhet/20%Monthly2019-02-23 20:21
https://www.ballikombetar.info/shkembimi-i-territoreve-tensione-para-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-23 20:07
https://www.ballikombetar.info/ne-besniket-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-02-23 19:54
https://www.ballikombetar.info/bernard-kouchner-ura-mbi-lumin-iber/20%Monthly2019-07-30 13:44
https://www.ballikombetar.info/cfare-thoshte-mithat-frasheri-per-esat-pashen-koleken-ypin-vangjelin-dhe-deputetet/20%Monthly2019-02-22 20:30
https://www.ballikombetar.info/cohu-muharrem-bajraktari/20%Monthly2019-02-22 20:18
https://www.ballikombetar.info/djegia-e-mandateve-kallje-per-edi-ramen-dhe-regjimin-e-tij-autokratik/20%Monthly2019-02-22 20:05
https://www.ballikombetar.info/mbrojtja-e-sovranitetit-kauze-e-rrejshme-per-pushtet/20%Monthly2019-02-22 19:36
https://www.ballikombetar.info/pergjigje-zagareve-kombetar-e-nderkombetar/20%Monthly2019-02-22 18:19
https://www.ballikombetar.info/baton-haxhiu-ky-milladin-i-ri/20%Monthly2019-02-22 18:01
https://www.ballikombetar.info/tepsia-ne-nje-dore-rrezon-qeverine/20%Monthly2019-02-22 17:23
https://www.ballikombetar.info/sqarim-i-vonuar-per-nje-akt-te-shemtuar-antishqiptar/20%Monthly2019-02-22 17:20
https://www.ballikombetar.info/kosova-ne-vjetet-1941-1945-dhe-xhafer-deva/20%Monthly2019-02-17 23:27
https://www.ballikombetar.info/te-denoncohen-tekstet-e-historise-dhe-letersise-ku-himnizohet-lufta-e-klasave/20%Monthly2019-02-17 23:06
https://www.ballikombetar.info/urime-kosova-jone/20%Monthly2019-02-17 22:40
https://www.ballikombetar.info/vdekja-e-palavdishme-politike-e-edi-rames/20%Monthly2019-02-17 22:19
https://www.ballikombetar.info/lidhja-e-dyte-e-prizrenit-dhe-bashkimi-i-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-16 21:58
https://www.ballikombetar.info/librin-e-deshmive-per-krimet-serbe-mbi-shqiptaret-mpj-e-mbane-ne-bodrum/20%Monthly2019-02-16 19:10
https://www.ballikombetar.info/sa-here-klika-masono-bolshevike-e-tiranes-ndodhet-ne-veshtiresi-ne-ndihme-i-vijne-majtistet-e-prishtines-e-shkupit/20%Monthly2019-02-16 18:58
https://www.ballikombetar.info/kishte-skenare-te-shkruar-nga-ministria-e-brendshme/20%Monthly2019-02-16 18:36
https://www.ballikombetar.info/kosova-should-stay-the-course/20%Monthly2019-02-15 22:09
https://www.ballikombetar.info/shqiptare-neser-ne-shesh-per-te-rrezuar-ramen/20%Monthly2019-02-15 21:45
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-te-pergjigjet-per-te-gjitha-krimet-qe-ka-bere-deri-tash/20%Monthly2019-02-15 21:32
https://www.ballikombetar.info/bolton-e-mbeshtet-planin-e-beogradit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-15 21:16
https://www.ballikombetar.info/diktatura-dhe-shkombtarizimi/20%Monthly2019-02-15 20:14
https://www.ballikombetar.info/konferenca-e-mukjes-aty-ku-lindi-nga-nacionalistet-dhe-u-varros-nga-enver-hoxha-idea-e-shqiperise-etnike/20%Monthly2019-02-15 20:05
https://www.ballikombetar.info/komunikaqe-nga-bahnhofi-kosovo-poljes/20%Monthly2019-02-15 16:31
https://www.ballikombetar.info/si-ma-pushkatuan-vellain-19-vjec/20%Monthly2019-04-20 08:21
https://www.ballikombetar.info/duke-izoluar-voten-e-lire-liria-eshte-kthyer-ne-iluzion/20%Monthly2019-02-14 16:48
https://www.ballikombetar.info/kur-nisi-shperfytyrimi-i-shqiptareve/20%Monthly2019-02-14 16:34
https://www.ballikombetar.info/pacolli-ose-te-perfshihet-ose-te-lirohet-nga-detyra/20%Monthly2019-02-14 16:30
https://www.ballikombetar.info/kufinjte-e-thacit-sinqeritet-apo-kurthe/20%Monthly2019-02-14 06:33
https://www.ballikombetar.info/territore-apo-treg-ne-kembim-te-njohjes/20%Monthly2019-02-14 06:19
https://www.ballikombetar.info/boll-hashim-me-intervista-ramush-haradinaj-ka-te-drejte/20%Monthly2019-02-14 06:13
https://www.ballikombetar.info/zhberja-e-shtetit-te-dardaneve-eshte-veprim-antishqiptar-dhe-antieuropian/20%Monthly2019-02-13 14:11
https://www.ballikombetar.info/ckane-shqiptaret-qe-mrekullohen-me-diktatore-te-huaj/20%Monthly2019-02-11 20:03
https://www.ballikombetar.info/nje-kufome-me-emrin-rilindje/20%Monthly2019-02-11 19:50
https://www.ballikombetar.info/rusia-e-deshiron-cenimin-e-kufijve-dhe-shkaterrimin-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-11 19:37
https://www.ballikombetar.info/akademia-e-shkencave-deklarohet-kunder-cenimit-te-integritetit-territorial-dhe-sovranitetit-shteteror/20%Monthly2019-02-11 19:25
https://www.ballikombetar.info/gjermania-eshte-perjashtuar-nga-bisedat-e-fshehta-per-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-02-10 20:47
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-sot-si-rrahman-morina-dje/20%Monthly2019-02-10 20:29
https://www.ballikombetar.info/shqiperia-nuk-falet-as-edhe-nje-pellembe/20%Monthly2019-02-09 22:37
https://www.ballikombetar.info/ideologjia-islamike-eshte-nacionalizem-arab-ashtu-si-ideologjia-komuniste-ishte-pansllavizem-rus/20%Monthly2019-02-09 22:30
https://www.ballikombetar.info/nderrimi-i-kufijve-eshte-fyerje-qe-kerkojne-tiu-bejne-shqiptareve/20%Monthly2019-02-09 22:09
https://www.ballikombetar.info/kosova-eshte-shtet-kurse-okb-ja-po-furnizohet-me-raporte-te-unmik-ut-me-te-cilet-ne-skemi-asnje-komunikim/20%Monthly2019-02-06 14:37
https://www.ballikombetar.info/besiana-kadare-injoron-keq-ne-nju-jork-ambasadoren-e-kosoves-teuta-sahatqine/20%Monthly2019-02-06 00:05
https://www.ballikombetar.info/sovraniteti-i-shtetit-nuk-ruhet-me-duar-ne-xhepa/20%Monthly2019-02-06 00:17
https://www.ballikombetar.info/sa-shpejt-i-harruam-telat-me-gjemba-e-kampet-e-shfarosjes/20%Monthly2019-04-20 08:22
https://www.ballikombetar.info/koha-per-revolucion-dhe-permbysje/20%Monthly2019-02-04 21:11
https://www.ballikombetar.info/hashim-thaci-kulla-e-ajfellit-dhe-marreveshja-me-rusine/20%Monthly2019-07-15 10:05